» جستجوی فرش براساس رنگ » لیست بروز قیمت فرش مشاوره و پشتیبانی : 03154759315 - 09137907727

خرید فرش 1200 شانه

راهنمای خرید فرش

در باب خرید فرش ماشینی از کارخانه که هم به صورت حضوری و هم به شکل آنلاین در گروه تجاری فرشیما در نظر گرفته شده است لازم است تا به راهنمای خرید فرش در این زمینه توجه نموده و بر اساس اطلاعات به دست آمده به خرید اقدام نمایید. در باب راهنمای خرید فرش ماشینی از کارخانه فرشیما لازم است به نکات زیر توجه نمایید:
- بهتر است در زمینه خرید کارخانه ای انتخاب گردد که دارای فروش مستقیم بوده یعنی امکان خرید را برای متقاضیان هم به شکل حضوری و هم به شکل آنلاین مهیا نموده است زیرا در این نحوه فروش کلیه دلالان و واسطه ها حذف می گردد در نتیجه می توانید به فرش با قیمت درب کارخانه دست یابید.
- در باب خرید و انتخاب فرش ماشینی لازم است با توجه به مکان استفاده از فرش و متراژ آن به المان هایی هم چون تعداد شانه و تراکم فرش، طرح و رنگ آن دقت کرده و به انتخابی شایسته دست یابید زیرا در باب انتخاب و ثبت سفارش برای خرید فرش امکان تعویض وجود نخواهد داشت.
- لازم است در زمینه خرید و انتخاب فرش ماشینی و دریافت سفارش بعد از خرید از هماهنگی و سالم بودن برچسب پشت فرش با خود محصول مطمئن گردید.
- در باب گرفتن راهنمایی های لازم در زمینه انتخاب و خرید فرش، گروه تجاری فرشیما کادری مجرب را در زمینه واحد مشاوره و پشتیبانی با امکان پاسخگویی 24 ساعته را برای شما در نظر گرفته است.
- به سبب فروش مستقیم فرش در این کارخانه و نبود واسطه قیمت نهایی محصول قیمت تولیدی بوده و در نتیجه قیمت ها به صورت مقطوع خواهد بود.
- در باب خرید حضوری می توانید با تماس با شماره های این شرکت در قسمت ارتباط با ما وقت قبلی تعیین کرده و با مراجعه حضوری برای خرید اقدام نمایید و در جهت خرید آنلاین نیز می توانید از طریق وب سایت فروشگاهی فرشیما به انتخاب و خرید فرش بپردازید.

فرش ماشینی کاشان
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  ضمانت اصل بودن کالا
•  ارسال سریع فرش
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرشیما
•  چگونه اعتماد کنیم؟
•  بهترین کیفیت فرش