» جستجوی فرش براساس رنگ » لیست بروز قیمت فرش مشاوره و پشتیبانی : 03154759315 - 09137907727

خرید فرش 1200 شانه

بهترین کیفیت فرش

در بحث خرید فرش ماشینی برای خریداران یکی از مهم ترین المان های مهم برای خریدار و فروشنده را می توان عرضه و تهیه بهترین کیفیت فرش بیان نمود که سبب گشته تا فروشگاه فرشیما را بر این دارد تا در باب کیفیت انواع فرش های ماشینی تولیدی خود تضمین بهترین کیفیت فرش کاشان را در نظر بگیرید. لذا در این زمینه و توجه به کیفیت تضمین شده محصولات خود ارائه نکاتی را برای خریداران در نظر گرفته است که با آگاهی از آن به نوعی می توانند به کیفیت فرش پی ببرند.
از جمله این نکات در پی کیفیت فرش های ماشینی کاشان می توان به شرح موارد زیر پرداخت:
- توجه به نوع جنس نخ خاب و پود فرش: یکی از فاکتور های مهم و تاثیر گذار در بحث تولید فرش ماشینی توجه به این نوع المان می باشد. با توجه به این که الیاف های مختلفی در تولید فرش از الیاف پلی استر گرفته تا پلی و پروپیلن و آکریلیک و ... به کار گرفته می شود بهترین کیفیت فرش ماشینی را می توان مختص به نوع الیاف آکریلیک و پنبه بیان نمود که علاوه بر کیفیت، طول عمر بیشتر فرش را نیز در بر دارد.
- تعداد شانه و تراکم فرش: یکی از المان هایی بافت فرش تعداد گره های تشکیل دهنده آن می باشد که در راستای طولی و عرضی فرش به نام شانه و تراکم شناخته می شوند و هر چه این تعداد گره ها بیشتر، فرش منسجم و مستحکم تر بوده و در نتیجه کیفیت بیشتری را به همراه دارد.
- استفاده از دستگاه فرش بافی مدرن و به روز: به کار گیری تکنولوژی روز دنیا از محصولات شرکت وندویل بلژیک برای بافت فرش یکی دیگر از المان هایی است که بحث تضمین بهترین کیفیت فرش کاشان را در بر دارد.
لذا توجه به این موارد در خرید فرش با بهترین کیفیت می تواند شما را در خریدی مطمئن یاری نماید.

 

فرش ماشینی کاشان
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  درباره فرشی ما
•  پشتیبانی 24 ساعته
•  ضمانت اصل بودن کالا
•  بهترین قیمت فرش
•  شماره حسابهای فرشیما
•  قوانین و مقررات