» جستجوی فرش براساس رنگ » لیست بروز قیمت فرش مشاوره و پشتیبانی : 03154759315 - 09137907727

خرید فرش 1200 شانه

قیمت فرش 700 شانه دستباف گونه کاشان

لیست قیمت فرش 700 شانه کاشان

امروزه پیشرفت تکنولوژی روز دنیا سبب شده تا محصولات فرش کاشان به لحاظ تراکم و بافت از ظرافت بسیار بیشتری نسبت به تولیدات گذشته برخوردار گردد. تراکم هایی از فرش های ماشینی که به ظرافت و زیبایی نقش و نگار فرش بیش از پیش افزوده و محصولاتی مشابه با فرش های دستبافت را تولید و ارائه نموده اند. در این مقاله قصد داریم به مواردی در رابطه با قیمت فرش 700 شانه دستباف گونه کاشان بپردازیم که به واسطه آن می توانید این محصول را با بهترین قیمت و کیفیت مورد خریداری قرار دهید.
جهت مشاهده به روزترین لیست قیمت فرش 700 شانه کاشان کلیک نمایید.

قیمت فرش 700 شانه دستباف گونه کاشان

قبل از شرح مطالب منوط به قیمت فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان به عنوان فرش دستباف گونه کاشان بهتر است در ابتدا با ویژگی ها و خصوصیات این محصول بیش تر آشنا شویم تا با توجه به مشخصات آن بهتر بتوانید به بررسی قیمت فرش ماشینی کاشان 700 شانه تراکم 2550 بپردازیم. فرش ماشینی 700 شانه یکی از پرفروش ترین تراکم هایی است که تا به حال با وجود تولید تراکم های بالاتر و با ظرافت بیش تر در بین محصولات فرش کاشان مورد تقاضای خریداران فرش ماشینی قرار داشته است و علت آن هم این است که به نسبت تراکم های بالا از تراکم کمتری برخوردار بوده و می توان از آن در فضاهای مختلفی با میزان تردد بیش تری استفاده نمود. اخیرا با ورود تکنولوژی پیشرفته روز دنیا به کارخانجات فرش بافی، فرش 700 شانه با ظرافت بافت و زیبایی بیش تری تولید می گردد. هم چنین تراکم طولی که برای آن در نظر گرفته می شود با توجه به تولید کنندگان مختلف، بسیار متعدد بوده که اصولا هم فرش 700 شانه با تراکم 2550 گره طولی تولید می گردد و به لحاظ استحکام و انسجام بسیار با کیفیت و مقاوم است. اما از سری المان هایی که جهت تعیین قیمت فرش 700 شانه کاشان توسط تولید کنندگان در نظر گرفته می شود می توان به موارد زیر اشاره داشت:

-    جنس الیاف بافت فرش 700 شانه دستبافگونه کاشان: از جدیدترین و با کیفیت ترین الیافی که اخیرا در تولید محصولات فرش کاشان توسط کارخانجات مختلف استفاده می شود و منجر به تولید فرش درجه یک می گردد، می توان به الیاف اکریلیک هیت ست شده اشاره داشت که به لحاظ ویژگی های بافتی بسیار مشابه با الیاف طبیعی پشم بوده و به همین علت تا به امروز به عنوان بهترین جنس الیاف بافت فرش ماشینی شناخته می شود که در تولید فرش 700 شانه دستبافگونه نیز به کار گرفته می شود که بدین لحاظ قیمت فرش 700 شانه اکریلیک از تولیدات با دیگر الیاف بالاتر خواهد بود.

-    تراکم گره فرش 700 شانه دستباف گونه کاشان: تراکمی که برای تولید فرش 700 شانه در نظر گرفته می شود از تراکم های پایین به شمار می آید، اما تراکم طولی بالایی که برای آن در نظر گرفته می شود، سبب استحکام ریشه ها می گردد که با پاخور زیاد فرش، دچار پارگی و درآمدن نخ نمی شود. هم چنین تولید به وسیله ماشین آلات به روز و به کارگیری از از الیاف نازک در بافت آن، سبب ریز بافتی و زیبایی طرح فرش شده که به همین دلیل می توان قیمت فرش 700 شانه دستباف گونه کاشان را در مقایسه با تراکم های بالاتر مناسب تر اعلام نمود.

-    ابعاد و وزن فرش ماشینی 700 شانه کاشان: وزن فرش ماشینی بستگی به تعداد تراکم گره ها، ارتفاع نخ خاب و مقدار الیاف مصرفی به کار رفته در آن با توجه به سایزهای مختلف فرش دارد. به عنوان مثال قیمت فرش 6 متری 700 شانه کاشان در مقایسه با قیمت فرش 700 شانه 9 متری به علت برخورداری از سایز کوچک تر و مقدار الیاف بافت کمتر، ارزان تر بوده و قیمت فرش 700 شانه 12 متری نسبت به قیمت فرش ماشینی 6 متری 700 شانه کاشان به دلیل سایز بزرگ تر و مقدار الیاف مصرفی بیش تر، گران تر است که افراد با توجه به متراژ خانه خود بهتر است به انتخاب ابعاد کوچک یا بزرگ از فرش ماشینی 700 شانه بپردازند. اما با ایجاد دکوراسیونی مدرن و به کارگیری از ابعاد کوچک فرش به جهت هارمونی متناسب با فضا، می توان از مناسب ترین قیمت فرش 700 شانه دستبافگونه بهره مند شد.

-    رنگ بندی فرش 700 شانه دستباف گونه کاشان: پالت های رنگی متعددی برای تولید فرش های ماشینی با توجه به ظرافت و سبک فرش در نظر گرفته می شود که افزایش آن سبب افزایش قیمت نیز می شود. بدین صورت که قیمت فرش 700 شانه 8 رنگ نسبت به قیمت فرش 700 شانه 10 رنگ ارزان تر و مناسب تر است.

بهترین لیست قیمت فرش 700 شانه کاشان

فروشگاه اینترنتی فرشیما از معتبرترین مراکز آنلاین ارائه دهنده انواع فرش ماشینی 700 شانه دستباف گونه با قیمت های مختلف به جهت برخورداری از تراکم، ابعاد و رنگ بندی متنوع می باشد که افراد با توجه به نیاز و مقدار بودجه خود می توانند به تهیه و خریداری انواع مختلف این محصول موجود در وب سایت فروشگاهی فرشیما بپردازند. فروش فرش 700 شانه دستباف گونه کاشان با بهترین قیمت و گارانتی معتبر کالا توسط این فروشگاه معتبر فرش صورت می پذیرد.

فرش ماشینی کاشان
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  راهنمای خرید فرش
•  شرایط بازگشت کالا
•  قوانین و مقررات
•  بهترین کیفیت فرش
•  ضمانت اصل بودن کالا
•  ارسال سریع فرش